Час роботи магазину:
ПН - СБ: з 10:00 до 19:00

Блог

Советы на зиму - зимнее катание на велосипеде
18 Груднья 2020, Пт

Основні фактори, що ускладнюють катання взимку, це: негативні температури, вітер, сніг, лід, погане або неякісне спорядження та ін. Все це може позбавити вас приємних вражень від катання взимку. Якщо ви хочете отримувати задоволення від зимового катання, уникнути переохолодження і не хочете хворіти після першої ж покатушки, то читайте далі.

Как разобрать велосипедную вилку
02 Листопада 2020, Пн

Потратив некоторое время, кстати, совсем немного, чтобы разобрать и смазать вилку вашего велосипеда вы не только улучшите плавность его хода, но продлите срок службы этого довольно дорогостоящего велокомпонента.

Як заряджати гіроскутер і догляд за батареєю гіроскутера
29 Серпня 2020, Сб

Самобалансірующіхся електричний скутер, відомий як ховерборд, був одним з найбільш обговорюваних пристроїв на ринку в цьому році. Після отримання ховерборд, ви, ймовірно, поцікавитеся про декілька питаннях. Кожна людина повинна мати деяку обережність, враховуючи, багато випадки загоряння скутерів. Вам також може бути цікаво, як можна піклуватися про ваш новий ховерборд і використовувати його в безпеці.

В чем разница между 24, 36 или 48 вольт
15 Травня 2020, Пт

24, 36 или 48 вольт. В чем разница?

Советы по выбору велосипедной вилки
15 Квітня 2020, Ср

Ни для кого не секрет, что при современном многообразии вилок сделать правильный выбор становится делом очень не простым. Любая именитая фирма сейчас имеет в своем арсенале как минимум по пять моделей вилок для каждого стиля катания.

13 Березня 2020, Пт

Сравнительный анализ технически показателей бюджетных велосипедов и их собратьев от лидирующих мировых производителей.

Здоров'я: захистіть себе від болю в спині
11 Березня 2020, Ср

Спина - это одно из самых больных мест для велосипедиста, и одна из самых главных причин пропущенных тренировок и соревнований.

Как собрать велосипед из коробки
20 Лютого 2020, Чт

Как собрать велосипед из коробки: порядок сборки и необходимый инструмент.

Велосипед - користь і задоволення
23 Серпня 2019, Пт

Їзда на велосипеді позитивним чином впливає на здоровьечеловека. Так само це відмінний вид дозвілля зі своєю сім'єю і друзями.